9print.pl

Blog tematyczny o finansach, biznesie, pracy oraz o rozwoju osobistym

Rozwój osobisty

Foto print – zdjęcia w formie papierowej w niskich cenach

Foto print – zdjęcia w formie papierowej w niskich cenach

Zdjęcia robione są przy każdej okazji. Starsze pokolenie pamięta czasy, kiedy dorosła osoba miała trzy zdjęcia z dzieciństwa i kilka, jako dorosła osoba. Obecnie czasy się zmieniły i zdjęcia robione są cały czas bez względu na to, czy jest ku temu jakaś okazja. Może przez to straciły one nieco na wartości, ale coraz większa liczba osób decyduje się na zrobienie odbitek papierowych.

Zobacz także: Gdzie zrobić odbitki zdjęć?

Natychmiastowe wywoływanie zdjęć

Obecnie konkurencja jest duża w każdej dziedzinie życia. Także w branży fotograficznej jest mnóstwo sklepów i drukarni, które oferują drukowanie zdjęć na wysokiej jakości papierze w niskich cenach. Odbitki można wykonać czasami już za kilkadziesiąt groszy za sztukę. Działa wiele sklepów online, w których można wywołać zdjęcia w ciągu jednego dnia. Przykładowo Foto Print jest miejscem, które oferuje odbitki w 24 godziny, a cena za zdjęcie to jedynie 15 groszy. Dzięki takim promocjom zdjęcia papierowe wracają do łask i coraz więcej osób zaczyna wywoływać znacznie ilości fotografii z różnych ważnych momentów życiowych. Szczególnie dużo zdjęć jest robionych dzieciom. Rodzice chcą uwiecznić każdą chwilę, aby móc wracać do niej w późniejszych latach. Można także przygotować piękny prezent dla dziecka na 18-tkę, robiąc album fotograficzny z najważniejszych chwil.

Foto Print – zdjęcia w różnych formatach na wysokiej jakości papierze

W zależności od potrzeb można zrobić odbitki zdjęć w różnych formatach. Popularne są formaty zdjęć 10×15 oraz 13×18. Oczywiście można także wybrać mniejsze lub większe rozmiary w zależności od wymagań. Wiele osób decyduje się na wykonanie albumu z uroczystości ślubnej i wówczas najlepiej sprawdzają się zdjęcia 13×18. Dodatkowo warto zrobić kilka zdjęć portretowych w formacie A4, które można powiesić w ramce na ścianie i podarować rodzicom w formie prezentu. Dużą popularnością cieszą się także obrazy na płótnie, które często stanowią centralny punkt na ścianie w salonie lub sypialni. Wiele par młodych decyduje się na taką pamiątkę. Także rodzinne zdjęcia w takiej postaci się niezwykle popularne. Wywoływanie zdjęć nie jest drogie, a pamiątka zostaje na całe życie.

Zdjęcia na papierze a zdjęcia w komputerze

Zdecydowana większość zdjęć pozostaje w formie cyfrowej. Dzieje się tak z powodu dużej ilości fotografii robionych przy każdej okazji. Wiele z nich nie ma tak dużego znaczenia, dlatego często są one usuwane. Są jednak chwile, które powinny być uwiecznione na papierze. Warto wówczas przesortować zdjęcia i wybrać te, na których można zobaczyć emocje, wzruszyć się lub uśmiechnąć. Zdjęcia w formie papierowej ogląda się zdecydowanie lepiej niż zdjęcia cyfrowe. Na komputerze codziennie ogląda się zdjęcia na portalach społecznościowych czy portalach internetowych. Patrzenie przy okazji na własne zdjęcia nie wzbudza takich emocji. Za to zdjęcia na papierze można przechowywać w albumie lub pudełeczku i w każdym momencie po nie sięgnąć, gdy przyjdzie chęć na wspominki. Jest to także świetlna okazja, aby podczas spotkania rodzinnego wyjąć album i przypomnieć sobie inne tego typu imprezy.

Zdjęcia w Rossmanie cena – czy warto zrobić tam odbitki?

Udostępnij