9print.pl

Blog tematyczny o finansach, biznesie, pracy oraz o rozwoju osobistym

Lifestyle

Sesja zakochanych – pomysły na zdjęcia dla par

Sesja zakochanych – pomysły na zdjęcia dla par

Miłość do drugiej osoby to piękne uczucie, dlatego warto uwiecznić każdą wspólną chwilę na wyjątkowych fotografiach. Zrobienie tego typu zdjęć możemy później wykorzystać jako uroczy prezent na Walentynki lub rocznicę. Zobacz, jakie są pomysły na zdjęcia dla par do zrobienia podczas sesji fotograficznej.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jakie są romantyczne pomysły na zdjęcia dla par
  • jak zrobić kreatywne zdjęcia zakochanych
  • jakie są zabawne pomysły na zdjęcia dla par

Zobacz także: Romantyczne chwile – pomysły na zdjęcia ślubne w plenerze

Jakie są romantyczne pomysły na zdjęcia dla par?

  1. Zdjęcia pełne czułości

Do tego rodzaju zdjęć najlepiej sprawdzi się sesja plenerowa. Jednak ważne jest to, aby miejsce było przestronne i nie znajdowało się tam dużo ludzi, tak aby zakochani czuli się swobodnie. Jeśli chodzi o pozowanie, to powinno być jak najbardziej naturalne. Należy skupić się na partnerze i uczuciu, jakim go darzymy, a ujęcia wyjdą naprawdę uroczo. Romantyczne zdjęcia zakochanych to np. objęcie się rękami, pocałunek, głębokie spojrzenie w oczy.

pomysł na zdjęcie dla par
  1. Odtwórzcie pierwszą randkę

Wróćcie wspomnieniami do pierwszego spotkania, gdzie byliście i co robiliście podczas pierwszej randki i to odtwórzcie! Na pewno za pierwszym razem byliście zbyt zestresowani i zajęci poznawaniem siebie, że nie macie wspólnego zdjęcia z tego okresu. To wspaniały i romantyczny pomysł, żeby to powtórzyć i uwiecznić na fotografii!

  1. Taniec i ruch

Włączcie swoją ulubioną piosenkę, przytulcie się do siebie i zacznijcie tańczyć. Sprawi wam to dużo radości, a aparat uchwyci niezwykłe zdjęcia w ruchu. Fotografie w objęciach ukochanej osoby to czarujące wspomnienie na lata!

Jak zrobić kreatywne zdjęcia zakochanych?

  1. Wspólne gotowanie

Przygotujcie swoje ulubione danie, a jednocześnie sfotografujcie ten wspólny czas. Podczas gotowania możecie się wygłupiać, np. rzucając do siebie mąką. Śmiech i zabawa sprawią, że zdjęcia będą żywe i pełne radości. Dodatkowym ujęciem może być podawanie sobie jedzenia do skosztowania.

jak zrobić zdjęcie dla par
  1. Zabawa cieniami

Kolejnym kreatywnym pomysłem może być zabawa cieniami. Na przykład, na drodze możecie fotografować swoje sylwetki, które trzymają się za ręce lub dają sobie buziaka. Dodatkowo możecie stworzyć z waszych rąk serce i zrobić zdjęcie uzyskanemu odbiciu. To niezwykle kreatywna zabawa, dzięki której można uzyskać nietypowe zdjęcia i efekty. 

Jakie są zabawne pomysły na zdjęcia dla par?

Do najpopularniejszych pomysłów na zabawne zdjęcia dla zakochanych należą ujęcia  ze zmienioną perspektywą. Polega ono na tym, że jedna osoba znajduje się bardzo blisko obiektywu aparatu, tym samym staje się duża i jest widoczna na pierwszym planie zdjęcia. Natomiast druga osoba powinna iść jak najdalej w tył, ale cały czas powinna znajdować się w obrębie zdjęcia. Takie działanie sprawia, że staje się bardzo małą postacią i jednocześnie jest na drugim planie. W ten sposób można uzyskać zdjęcie. które pokazuje np. jak osoba trzyma swojego ukochanego partnera na ręce. 

Pamiętajcie, że oprócz efektów końcowych, czyli ładnych zdjęć. liczy się także dobra zabawa, wyjątkowe chwile razem i wspólnie spędzony czas.

Udostępnij